Laskettelukeskukset
Euroopassa
Aasia
Afrikka
Etelä-Amerikka
Oseania
Pohjois-Amerikka
Lumen paksuus - Toplista
| Galdhøpiggen - Juvasshytta | 520 cm |
| Les 2 Alpes | 295 cm |
| St Sorlin d'Arves | 270 cm |
| Ax Les Thermes | 270 cm |
| Montgenévre | 260 cm |
| Chamrousse | 260 cm |
| Les Menuires | 250 cm |
| Valfrejus | 240 cm |
| Font-Romeu | 220 cm |
| Combloux | 219 cm |
Lumisade 24h
| Galdhøpiggen - Juvasshytta | 9 cm |
| Riksgränsen | 2 cm |
