Vertailla Sierra Nevada
Vertailutoiminnolla näet selkeästi eri hiihtokeskusten erot ja yhtäläisyydet. Kuinka suuri on pystysuora pudotus ja mikä on rinteiden kokonaiskilometrien määrä? Loistava työkalu hiihtoloman suunnitteluun. Aseta kaksi tai kolme lomakeskusta vierekkäin nähdäksesi niiden hyvät ja huonot puolet. Voit helposti lisätä hiihtokeskuksia etsimällä ruutua.
Lisää hiihtokeskus| Nimi | Sierra Nevada |
| Maa | Espanja |
| Rinnekartta | ![]() |
| Vihreät rinteet | |
| Siniset rinteet | |
| Punaiset rinteet | |
| Mustat rinteet | |
| Hoitamattomia rinteitä | |
| Rinteiden lukumäärä | 119 |
| Pisin rinne | 5943 m |
| Rinteiden kokonaispituus | 112 km |
| Hissit | 24 |
| Nostokapasiteetti (henkilöä/tunti) | 47797 |
| Pystysuora pudotus | 1200 m |
| Korkein kohta | 3300 m |
| Peruspiste | 2100 m |
| Rate | 20 arvostelut |
| Lisää tietoa | Sierra Nevada |
| Poistaa |
