Vertailla Beijing Lian Hua Shan
Vertailutoiminnolla näet selkeästi eri hiihtokeskusten erot ja yhtäläisyydet. Kuinka suuri on pystysuora pudotus ja mikä on rinteiden kokonaiskilometrien määrä? Loistava työkalu hiihtoloman suunnitteluun. Aseta kaksi tai kolme lomakeskusta vierekkäin nähdäksesi niiden hyvät ja huonot puolet. Voit helposti lisätä hiihtokeskuksia etsimällä ruutua.
Lisää hiihtokeskus| Nimi | Beijing Lian Hua Shan |
| Maa | Kiina |
| Pisin rinne | 0 m |
| Rinteiden kokonaispituus | 0 km |
| Hissit | 7 |
| Pystysuora pudotus | 0 m |
| Korkein kohta | 0 m |
| Peruspiste | 0 m |
| Rate | 0 arvostelut |
| Lisää tietoa | Beijing Lian Hua Shan |
| Poistaa |