Vertailla Ånstadblåheia Alpinsenter
Vertailutoiminnolla näet selkeästi eri hiihtokeskusten erot ja yhtäläisyydet. Kuinka suuri on pystysuora pudotus ja mikä on rinteiden kokonaiskilometrien määrä? Loistava työkalu hiihtoloman suunnitteluun. Aseta kaksi tai kolme lomakeskusta vierekkäin nähdäksesi niiden hyvät ja huonot puolet. Voit helposti lisätä hiihtokeskuksia etsimällä ruutua.
Lisää hiihtokeskus| Nimi | Ånstadblåheia Alpinsenter |
| Maa | Norja |
| Rinteiden lukumäärä | 6 |
| Pisin rinne | 0 m |
| Rinteiden kokonaispituus | 0 km |
| Hissit | 1 |
| Pystysuora pudotus | 324 m |
| Korkein kohta | 499 m |
| Peruspiste | 175 m |
| Hissiliput (1 päivä) | 29 € (340 NOK) |
| Rate | 0 arvostelut |
| Lisää tietoa | Ånstadblåheia Alpinsenter |
| Poistaa |