Vertailla Flims Laax
Vertailutoiminnolla näet selkeästi eri hiihtokeskusten erot ja yhtäläisyydet. Kuinka suuri on pystysuora pudotus ja mikä on rinteiden kokonaiskilometrien määrä? Loistava työkalu hiihtoloman suunnitteluun. Aseta kaksi tai kolme lomakeskusta vierekkäin nähdäksesi niiden hyvät ja huonot puolet. Voit helposti lisätä hiihtokeskuksia etsimällä ruutua.
Lisää hiihtokeskus| Nimi | Flims Laax |
| Maa | Sveitsi |
| Vihreät rinteet | |
| Siniset rinteet | |
| Punaiset rinteet | |
| Mustat rinteet | |
| Hoitamattomia rinteitä | |
| Rinteiden lukumäärä | 152 |
| Pisin rinne | 11 m |
| Rinteiden kokonaispituus | 216 km |
| Hissit | 25 |
| Pystysuora pudotus | 1918 m |
| Korkein kohta | 3018 m |
| Peruspiste | 1100 m |
| Hissiliput (1 päivä) | 64 € (59 CHF) |
| Hissiliput (6 päivää) | 298 € (275 CHF) |
| Rate | 17 arvostelut |
| Lisää tietoa | Flims Laax |
| Poistaa |