Boende i Flötbäcken, Fjätervålen
Flötbäcksvägen ligger ca 1700 m från Fjätervålens skidcentrum. Närhet till längdspår. Mellanstora stugor från 6 till 8 bäddar.
6 kiinteistöt

| Makuuhuoneet | 3 |
|---|
| Vuodepaikkojen lukumäärä | 5 |
|---|
| Lemmikit | ✕ |
|---|
| Wifi | ✕ |
|---|
| Hiihtohissi | 1800 m |
|---|
KirjaLue lisää

| Makuuhuoneet | 2 |
|---|
| Vuodepaikkojen lukumäärä | 6 |
|---|
| Lemmikit | ✓ |
|---|
| Wifi | ✓ |
|---|
| Hiihtohissi | — |
|---|
KirjaLue lisää

| Makuuhuoneet | 3 |
|---|
| Vuodepaikkojen lukumäärä | 8 |
|---|
| Lemmikit | ✕ |
|---|
| Wifi | ✓ |
|---|
| Hiihtohissi | 2000 m |
|---|
KirjaLue lisää

| Makuuhuoneet | 3 |
|---|
| Vuodepaikkojen lukumäärä | 6 |
|---|
| Lemmikit | ✕ |
|---|
| Wifi | ✓ |
|---|
| Hiihtohissi | 2200 m |
|---|
KirjaLue lisää

| Makuuhuoneet | 3 |
|---|
| Vuodepaikkojen lukumäärä | 8 |
|---|
| Lemmikit | ✓ |
|---|
| Wifi | ✓ |
|---|
| Hiihtohissi | 2300 m |
|---|
KirjaLue lisää

| Makuuhuoneet | 3 |
|---|
| Vuodepaikkojen lukumäärä | 8 |
|---|
| Lemmikit | ✓ |
|---|
| Wifi | ✓ |
|---|
| Hiihtohissi | 2300 m |
|---|
KirjaLue lisää