Boende i Lavskrikan, Fjätervålen
Här finns mysiga fristående stugor mellan 4 och 11 bäddar. 500-1200 m från Fjätervålens skidcentrum. Ski in / Ski out till längdspår..
9 kiinteistöt

| Makuuhuoneet | 2 |
|---|
| Vuodepaikkojen lukumäärä | 6 |
|---|
| Lemmikit | ✓ |
|---|
| Wifi | ✓ |
|---|
| Hiihtohissi | 1000 m |
|---|
KirjaLue lisää

| Makuuhuoneet | 2 |
|---|
| Vuodepaikkojen lukumäärä | 6 |
|---|
| Lemmikit | ✕ |
|---|
| Wifi | ✓ |
|---|
| Hiihtohissi | 1000 m |
|---|
KirjaLue lisää

| Makuuhuoneet | 4 |
|---|
| Vuodepaikkojen lukumäärä | 8 |
|---|
| Lemmikit | ✕ |
|---|
| Wifi | ✓ |
|---|
| Hiihtohissi | 900 m |
|---|
KirjaLue lisää

| Makuuhuoneet | 3 |
|---|
| Vuodepaikkojen lukumäärä | 4 |
|---|
| Lemmikit | ✓ |
|---|
| Wifi | ✓ |
|---|
| Hiihtohissi | 900 m |
|---|
KirjaLue lisää

| Makuuhuoneet | 3 |
|---|
| Vuodepaikkojen lukumäärä | 6 |
|---|
| Lemmikit | ✓ |
|---|
| Wifi | ✓ |
|---|
| Hiihtohissi | 1000 m |
|---|
KirjaLue lisää

| Makuuhuoneet | 3 |
|---|
| Vuodepaikkojen lukumäärä | 6 |
|---|
| Lemmikit | ✓ |
|---|
| Wifi | ✓ |
|---|
| Hiihtohissi | 1000 m |
|---|
KirjaLue lisää

| Makuuhuoneet | 4 |
|---|
| Vuodepaikkojen lukumäärä | 8 |
|---|
| Lemmikit | ✕ |
|---|
| Wifi | ✓ |
|---|
| Hiihtohissi | 1000 m |
|---|
KirjaLue lisää

| Makuuhuoneet | 5 |
|---|
| Vuodepaikkojen lukumäärä | 10 |
|---|
| Lemmikit | ✕ |
|---|
| Wifi | ✓ |
|---|
| Hiihtohissi | 600 m |
|---|
KirjaLue lisää

| Makuuhuoneet | 3 |
|---|
| Vuodepaikkojen lukumäärä | 6 |
|---|
| Lemmikit | ✓ |
|---|
| Wifi | ✓ |
|---|
| Hiihtohissi | 1000 m |
|---|
KirjaLue lisää