Boende i Granfjällsporten, Stöten
Samlingspool Granfjällsporten
12 kiinteistöt

| Makuuhuoneet | 5 |
|---|
| Vuodepaikkojen lukumäärä | 12 |
|---|
| Lemmikit | ✕ |
|---|
| Wifi | ✓ |
|---|
| Hiihtohissi | 220 m |
|---|
KirjaLue lisää

| Makuuhuoneet | 5 |
|---|
| Vuodepaikkojen lukumäärä | 12 |
|---|
| Lemmikit | ✕ |
|---|
| Wifi | ✓ |
|---|
| Hiihtohissi | 200 m |
|---|
KirjaLue lisää

| Makuuhuoneet | 3 |
|---|
| Vuodepaikkojen lukumäärä | 9 |
|---|
| Lemmikit | ✕ |
|---|
| Wifi | ✕ |
|---|
| Hiihtohissi | 120 m |
|---|
KirjaLue lisää

| Makuuhuoneet | 4 |
|---|
| Vuodepaikkojen lukumäärä | 8 |
|---|
| Lemmikit | ✕ |
|---|
| Wifi | ✕ |
|---|
| Hiihtohissi | 90 m |
|---|
KirjaLue lisää

| Makuuhuoneet | 5 |
|---|
| Vuodepaikkojen lukumäärä | 12 |
|---|
| Lemmikit | ✕ |
|---|
| Wifi | ✓ |
|---|
| Hiihtohissi | 170 m |
|---|
KirjaLue lisää

| Makuuhuoneet | 5 |
|---|
| Vuodepaikkojen lukumäärä | 10 |
|---|
| Lemmikit | ✕ |
|---|
| Wifi | ✓ |
|---|
| Hiihtohissi | 150 m |
|---|
KirjaLue lisää

| Makuuhuoneet | 5 |
|---|
| Vuodepaikkojen lukumäärä | 10 |
|---|
| Lemmikit | ✕ |
|---|
| Wifi | ✓ |
|---|
| Hiihtohissi | 230 m |
|---|
KirjaLue lisää

| Makuuhuoneet | 4 |
|---|
| Vuodepaikkojen lukumäärä | 9 |
|---|
| Lemmikit | ✕ |
|---|
| Wifi | ✓ |
|---|
| Hiihtohissi | 270 m |
|---|
KirjaLue lisää

| Makuuhuoneet | 4 |
|---|
| Vuodepaikkojen lukumäärä | 9 |
|---|
| Lemmikit | ✕ |
|---|
| Wifi | ✓ |
|---|
| Hiihtohissi | 270 m |
|---|
KirjaLue lisää

| Makuuhuoneet | 5 |
|---|
| Vuodepaikkojen lukumäärä | 10 |
|---|
| Lemmikit | ✕ |
|---|
| Wifi | ✕ |
|---|
| Hiihtohissi | 260 m |
|---|
KirjaLue lisää

| Makuuhuoneet | 5 |
|---|
| Vuodepaikkojen lukumäärä | 10 |
|---|
| Lemmikit | ✕ |
|---|
| Wifi | ✕ |
|---|
| Hiihtohissi | 260 m |
|---|
KirjaLue lisää

| Makuuhuoneet | 4 |
|---|
| Vuodepaikkojen lukumäärä | 10 |
|---|
| Lemmikit | ✕ |
|---|
| Wifi | ✕ |
|---|
| Hiihtohissi | 280 m |
|---|
KirjaLue lisää