Iskuben 1 - 46kvm
| Makuuhuoneet | 2 |
|---|---|
| Vuodepaikkojen lukumäärä | 5 |
| Lemmikit | ✓ |
| Wifi | |
| Hiihtohissi | 50 m |
Grupperingspool Iskuben
12 kiinteistöt
| Makuuhuoneet | 8 |
|---|---|
| Vuodepaikkojen lukumäärä | 22 |
| Lemmikit | ✕ |
| Wifi | |
| Hiihtohissi | 100 m |
| Makuuhuoneet | 2 |
|---|---|
| Vuodepaikkojen lukumäärä | 4 |
| Lemmikit | ✓ |
| Wifi | |
| Hiihtohissi | 50 m |
| Makuuhuoneet | 4 |
|---|---|
| Vuodepaikkojen lukumäärä | 13 |
| Lemmikit | ✕ |
| Wifi | |
| Hiihtohissi | 50 m |