Boende i Stugor o Lägenheter, Tänndalen
Här hittar du ett urval av privata stugor och lägenheter i olika storlekar i Hamra/Tänndalen. Se detaljerad information på respektive boende nedan
9 kiinteistöt

| Makuuhuoneet | 3 |
|---|
| Vuodepaikkojen lukumäärä | 6 |
|---|
| Lemmikit | ✕ |
|---|
| Wifi | — |
|---|
| Hiihtohissi | 600 m |
|---|
KirjaLue lisää

| Makuuhuoneet | 2 |
|---|
| Vuodepaikkojen lukumäärä | 8 |
|---|
| Lemmikit | ✕ |
|---|
| Wifi | — |
|---|
| Hiihtohissi | 550 m |
|---|
KirjaLue lisää

| Makuuhuoneet | 3 |
|---|
| Vuodepaikkojen lukumäärä | 6 |
|---|
| Lemmikit | ✕ |
|---|
| Wifi | — |
|---|
| Hiihtohissi | 800 m |
|---|
KirjaLue lisää

| Makuuhuoneet | 1 |
|---|
| Vuodepaikkojen lukumäärä | 2 |
|---|
| Lemmikit | ✕ |
|---|
| Wifi | — |
|---|
| Hiihtohissi | 250 m |
|---|
KirjaLue lisää

| Makuuhuoneet | 1 |
|---|
| Vuodepaikkojen lukumäärä | 2 |
|---|
| Lemmikit | ✕ |
|---|
| Wifi | — |
|---|
| Hiihtohissi | 250 m |
|---|
KirjaLue lisää

| Makuuhuoneet | 3 |
|---|
| Vuodepaikkojen lukumäärä | 8 |
|---|
| Lemmikit | ✓ |
|---|
| Wifi | — |
|---|
| Hiihtohissi | 1000 m |
|---|
KirjaLue lisää

| Makuuhuoneet | 1 |
|---|
| Vuodepaikkojen lukumäärä | 4 |
|---|
| Lemmikit | ✓ |
|---|
| Wifi | — |
|---|
| Hiihtohissi | 350 m |
|---|
KirjaLue lisää

| Makuuhuoneet | 4 |
|---|
| Vuodepaikkojen lukumäärä | 10 |
|---|
| Lemmikit | ✓ |
|---|
| Wifi | — |
|---|
| Hiihtohissi | 6000 m |
|---|
KirjaLue lisää

| Makuuhuoneet | — |
|---|
| Vuodepaikkojen lukumäärä | 2 |
|---|
| Lemmikit | ✓ |
|---|
| Wifi | — |
|---|
| Hiihtohissi | 5000 m |
|---|
KirjaLue lisää